Corner betting tips

**Kampinio statymo patarimai**
Statymo tipas Aprašymas Pranašumai Trūkumai
Kampinis (90°) Statymas, kad komanda gaus kampinį per 90 minučių reguliaraus žaidimo laiką. Dideli koeficientai, palyginti su kitomis statymo rinkomis. Susijęs su didele rizika, nes komandos gali negauti nė vieno kampinio.
Kampinis pirmajame kėlinyje Statymas, kad komanda gaus kampinį per pirmąjį kėlinį. Didesni koeficientai nei kampiniai per visą mačą. Taip pat susiję su aukštesne rizika nei statymai per visą mačą.
Kampinių skaičius (virš/žemiau) Statymas, ar bendras kampų skaičius mače bus didesnis ar mažesnis už nurodytą sumą. Galimybė laimėti tiek su komandos pranašumu, tiek su gynybiniu žaidimu. Sudėtinga tiksliai nuspėti kampų skaičių.
Pirma komanda su kampiniu Statymas, kuri komanda gaus pirmąjį kampinį mače. Dideli koeficientai komandoms, kurios paprastai greitai atakuoja. Gali būti sunku numatyti, kuri komanda bus agresyvesnė mačo pradžioje.
Paskolos kampinis Statymas, kad komanda gaus kampinį po paskolos. Dideli koeficientai, nes kampiniai po paskolų yra gana reti. Labai susiję su rizika, nes komandos gali gauti ribotą paskolų skaičių.

**Patarimai kampiniams statymams**
Patarimas Paaiškinimas
Analizuokite komandų stilių Pasidomėkite, ar komandos turi stiprų puolimą ir ar dažnai gauna kampinius.
Peržiūrėkite ankstesnes rungtynes Pažiūrėkite ankstesnes rungtynes tarp komandų, kad pamatytumėte jų kampinių istoriją.
Atsižvelkite į oro sąlygas Jeigu lauke vėjuota ar lyja, gali būti daugiau kampinių.
Stebėkite žaidimo eigą Jeigu komanda dominuoja žaidime, tikėtini kampiniai.
Valdykite savo banką Neskirkite per daug savo banko vienam kampiniam statymui.

**Naudingos nuorodos**
Išteklius Nuoroda
Bet365 kampinių statymų vadovas https://help.bet365.com/betting/Football/Corner-Betting
Kampinių statymų strategija: “All you need to know” https://www.olbg.com/betting-tips/all-you-need-to-know-about-corner-betting-161019
Kampinių statymų patarimai ir strategijos https://www.paddypower.com/betting-news/football/corner-betting-tips-and-strategies-185014
Rating
( No ratings yet )