Lažybų rūšis Aprašymas
Lažybos dėl rungtynių baigties Lažybos dėl rungtynių nugalėtojo arba lygiųjų.
Lažybos dėl tikslaus rezultato Lažybos dėl tikslaus rungtynių rezultato.
Lažybos dėl taškų skirtumo Lažybos dėl taškų skirtumo tarp dviejų komandų.
Lažybos dėl kitų įvykių Lažybos dėl kitų įvykių, pavyzdžiui, ar žaidėjas pelnys įvartį, ar komanda patirs baudą.

**2. Lažybų tipų santrumpos**

Santrumpa Aprašymas
1X2 Lažybos dėl rungtynių baigties (1 – namų komanda laimės, X – lygiosios, 2 – svečių komanda laimės)
O/U Lažybos dėl taškų skirtumo (O – daugiau taškų nei nurodyta, U – mažiau taškų nei nurodyta)
AH Lažybos dėl taškų skirtumo su handikapu (nustatytas taškų skirtumas, kurį stipresnė komanda turi įveikti)

Strategija Aprašymas
Martingalo strategija Nuolat didinkite lažybų sumą po kiekvieno pralaimėjimo, kad atgautumėte nuostolius.
Fibonačio strategija Didinkite lažybų sumą pagal Fibonačio seką po kiekvieno pralaimėjimo.
Lygaus statymo strategija Statykite tą pačią sumą kiekvienam lažybų įvykiui.
Vertės lažybos Suraskite lažybų įvykius, kurių tikimybė yra didesnė nei lažybų koeficientas.

**5. Lažybų patarimai**

Patarimas Aprašymas
Tirskite Išanalizuokite komandas, žaidėjus ir rungtynes prieš statydami.
Nustatykite biudžetą Nustatykite sau lažybų biudžetą ir jo laikykitės.
Nekartokite nuostolių Neverkite pinigų bandydami susigrąžinti nuostolius.
Paimkite pertrauką Reguliariai darykite pertraukas nuo lažybų, ypač jei pralaimite.