Topsport programėlė – pranašesnės laimėjimams!

Topsport programėlė – pranašesnės laimėjimams!

Sugrįžęs į Namus su Topsport app, gausite ne tik neribotą galimybę mėgautis didžiausiomis sporto lažybomis internete, bet ir visais reikalingais įrankiais, kurių reikia sodriai visapusiškai lažybiniam patyrimui. Su Topsport app, galėsite pasiekti visas populiariausias sporto rungtynes ir varžybas iš bet kurios pasaulio vietos.

Topsport app yra taiklūs ir paprasti sprendimai, kurie suteikia didžiulius privalumus jūsų lažybų patirčiai. Naudodami app, bus galima naudotis patikima informacija apie visus sporto įvykius, įkandimus ir, žinoma, galimybėmis pasidalyti savo spėliojimais su draugais bei sekti savo lažybų istoriją su lengvumu.

Išbandykite Topsport app ir atraskite:

 • Platus sporto lažybų pasirinkimas
 • Patogias ir greitas indėlių ir išmokėjimų sistemą
 • Geriausias koeficientus ir specialius pasiūlymus
 • Statistikos ir analizės įrankius
 • Didžiausią aukcioną ir lažybų bendruomenę
Nuolaidos pasiūlymas: Topsport app
Laukiama Nuolaidos savaitė 100€ kiekvienam vartojimui
Prognozės Pareikalaukite prognozių Nemokamai gaunate kasdienines prognozes
Mokėjimas Tiesioginės mokėjimo akimirkos Apgaminimas iškart po laimėjimo

Kaip dalyvauti lošimuose ir stebėti rezultatus

Norint statyti lažybas ir sekti jų rezultatus, būtina atlikti kelias svarbias procedūras. Pirma, reikia prisijungti prie Topsport mobiliosios aplikacijos, jei jau neturite sąskaitos, užsiregistruoti ir patvirtinti savo asmeninę informaciją. Po sėkmingo prisijungimo galėsite patogiai pasiekti visus lošimo pasiūlymus ir stebėti savo lažybų rezultatus.

Kai norite statyti lažybas, jums reikės pasirinkti pageidaujamą sporto šaką iš sąrašo. Galite rinktis iš futbolo, krepšinio, ledo ritulio ir kitų populiarų sportų. Kai esate pasirinkę pageidaujamą sporto šaką, Topsport aplikacija pateiks jums visas galimas lažybų galimybes. Madeira bet, taškų spredas, totalai ir daug kitų variantų – viskas priklauso nuo sporto šakos ir pirkėjo nuovokumo.

Kaip atlikti statybas:

 • 1. Pasirinkite pageidaujamą sporto šaką aplikacijoje.
 • 2. Išsirinkite lažybų galimybę, kurią norite statyti. Pasirinkimas priklauso nuo pirkėjo strategijos ir supratimo apie sporto įvykius.
 • 3. Nurodykite norimą statybos suma ir patvirtinkite savo statymą.

Kaip sekėti lažybų rezultatus:

 1. 1. Po patvirtinto statymo, Topsport aplikacija automatiškai praneš apie kiekvieno lažybos rezultatą.
 2. 2. Pasitikrinkite savo lošimo rezultatus pasirinkdami ‘Mano statymai’ skyrių.
 3. 3. Jei jūsų lažybos buvo sėkmingos, laimėtą sumą galite nuskaičiuoti į savo sąskaitą. Jei pralaimėjote, galite pamatyti, kiek pinigų praradote.

Pastaba: Prieš dalyvaujant lošimuose, svarbu visada laikytis atsakingo žaidimo principų. Nekirpkite savo asmeninių finansų, kad nebūtų sukelti neigiamų pasekmių. Lažybos gali būti įdomus pramogų būdas, todėl žaiskite atsakingai ir neviršykite savo limitų.

Kaip gauti pagalbą ir susisiekti su technine palaikymo komanda

Sporto azartinių lošimų programoje “Topsport app” siekiame užtikrinti patogų naudojimosi procesą ir kokybišką palaikymą visiems savo klientams. Jei turite kokių nors techninių problemų arba reikia pagalbos, susisiekti su mūsų technine palaikymo komanda yra labai svarbu. Tam tikslui mes paruošėme kelis būdus, kaip galite gauti pagalbą.

 1. Telefonu: galite paskambinti mūsų techniniam palaikymui skambinimo centre ir gauti išsamias instrukcijas bei patarimus. Skambinti galite darbo dienomis nuo 9 val. iki 17 val. Tel. numeris: +370 12345678.
 2. El. paštu: jei norite gauti raštišką atsakymą arba palikti klausimą, galite susisiekti su mumis el. paštu. Atsakyti stengsimės kuo greičiau. El. pašto adresas: [email protected].
 3. Formos: galite užpildyti pagalbos prašymo formą mūsų internetinėje svetainėje. Užpildę formą, mes jums atsiųsime atsakymą arba imsimės veiksmų kuo greičiau.

Prašome prisiminti, kad techninės palaikymo komandos darbo laikas yra apribotas, bet mes stengsimės padėti jums kuo greičiau. Taip pat rekomenduojame pirmiausia pasitikrinti mūsų dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus (FAQ) skyrių, nes galbūt ten jau rasite sprendimą savo problemai.

Rating
( No ratings yet )
Parašykite komentarą

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: